Dobrovolný dar pro Jedlička 2019 z.s.

VAROVÁNÍ: Testovací režim je povolen. V testovacím režimu nejsou zpracovávány žádné živé dary. Prosíme návštěvníky, aby nikdo neprováděl žádné dary pomocí tohoto modulu.

Fakturační údaje

Abyste mohli darovat bankovním převodem, žádáme vás, abyste postupovali podle těchto pokynů:

1. Obdržíte email, kde jsou veškeré informace
  2. Než zašlete finanční dobrovolný dar bankovním převodem, uveďte do poznámky pro příjemce "Dar pro Jedlička 2019 z.s."
  3. Děkujeme Vám

Všechny příspěvky budou vděčně uznány a jsou odečitatelné z daní. Potvrzení o daru Vám zašleme po připsaném daru na účet spolku emailem.

Celkový dar: 100,00Kč

The form does not have Goals enabled.

Dobrovolný dar pro Jedlička 2019 z.s.

Water For All Children

Celkový dar: 20,00Kč

5 550Kč of 24 000Kč raised

Water For All Children

Understanding Children’s Right to Water

Celkový dar: 10,00Kč

50 450Kč of 75 000Kč raised

Understanding Children’s Right to Water

Safe Drinking Water For All Children

Celkový dar: 10,00Kč

20 100Kč of 32 000Kč raised

Safe Drinking Water For All Children

Přečtěte si více

What’s the food for today?

Celkový dar: 5,00Kč

455Kč of 1 500Kč raised

What’s the food for today?

Přečtěte si více

To give hope for a better future..!

Celkový dar: 5,00Kč

125Kč of 2 400Kč raised