Oops...
Slider with alias event party not found.

Výroční zpráva

Počet akcí od roku 2016

Dokončené akce

75K

Vaše podpora

Tráveného času

Připravených projektů

Společnou cestou, Vytvářet úsměvy

Staňte se našim pomocníkem i Vy. Děkujeme za podporu
Přejete si dostávat

Novinky?

CO REALIZUJEME

Nahlédněte v rychlosti, do zákulisí naší práce

Jsme součástí

příběhů
Naše cíle zůstávají stále stejné.

Od srpna roku 2019 po současnost navštívil náš tým Jedlička dětičky již 78x a naše cíle stále stoupají. Staňte se součástí nového příběhu i vy. Vytvořme společnou cestou tolik úsměvů, kolik bude jen potřeba Naše další akce jsou napravo.

There are no event to display!

Alone In The Spotlight

Alone helps save and protect the world's most vulnerable children

Top Donátoři

Děkujeme Všem, že Nám pomáháte vytvářet úsměvy 🙂

Giving Mothers And Babies A
Healthy Start In Life.

Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /data/web/virtuals/217506/virtual/www/domains/spolek-jedlicka.cz/wp-content/plugins/give/includes/formatting.php on line 261
</p> <p>Hey! We've raised 0Kč of the 0Kč we are trying to raise for this campaign!</p> <p>

Giving Mothers And Babies A
Healthy Start In Life.

Get Confidential One-on-one
Support For Your Family.

A trained and caring parent counselor will listen to you and help you develop a personalized action plan.

Monday-Friday 9am-5pm ET

1-923-168-3329

Your Gift Today Can Help
Change A Child’s Future.

Every day, 11.3 million kids and teens leave school with no place to go. Boys & Girls Clubs help millions of kids and teens develop essential skills,

Understanding Children’s Right to Water

50 450Kč of 75 000Kč raised

VAROVÁNÍ: Testovací režim je povolen. V testovacím režimu nejsou zpracovávány žádné živé dary. Prosíme návštěvníky, aby nikdo neprováděl žádné dary pomocí tohoto modulu.

Fakturační údaje

Abyste mohli darovat bankovním převodem, žádáme vás, abyste postupovali podle těchto pokynů:

1. Obdržíte email, kde jsou veškeré informace
  2. Než zašlete finanční dobrovolný dar bankovním převodem, uveďte do poznámky pro příjemce "Dar pro Jedlička 2019 z.s."
  3. Děkujeme Vám

Všechny příspěvky budou vděčně uznány a jsou odečitatelné z daní. Potvrzení o daru Vám zašleme po připsaném daru na účet spolku emailem.

Podmínky

Celkový dar: 10,00Kč