Jak nás podpořit

Proč podporovat Jedlička 2019 z. s.

Vytváříme volnočasové a zajímavé aktivity pro zařízení jako Dětské domovy, Azylové domy, Fondy ohrožených dětí s více než desetiletou zkušeností…
Více o tom, proč je Vaše podpora důležitá a o našich aktivitách najdete v záložkách AKCE a PROJEKTY

Finanční pomoc

Dary od dárců jsou v plné výši využívány k celoroční činnosti spolku. Váš příspěvek pomůže s  nákupy potřeb pro děti a organizací volnočasových aktivit.
    Našim hlavním cílem je vytvářet úsměvy kolem nás, které jsou nám za naši práci a posléze i Vám za Váš příspěvek, odměnou.

Pokud máte zájem nám dobrovolně přispět na činnost a uzavřít na Váš dar darovací smlouvu, či chcete vystavit potvrzení o přijetí daru, kontaktujte nás na naší e-mailové adrese spolek-jedlicka@seznam.cz. Budou Vám zaslány informace.

Materiální pomoc

Pro kvalitní vzdělání našich nejmenších potřebujeme zajistit vybavení pro výuku ve škole. Vždyť naše budoucnost leží právě v rukou nastupujících generací. Dále kreativní potřeby, např. čtvrtky, štětce, pastelky, omalovánky, sádru, modelovací hmotu, korálky,
    barevné papíry, krepový papír a další kreativní sady… Ať mají děti z čeho vyrábět. Pro konkrétní sbírky, či potřeby sledujte náš web.

Dobrovolnictví

Na každou akci hledáme dobrovolníky, kteří pomohou s akcemi pro děti či při chodu spolku.
    Momentálně hledáme:
    • Pomocníka pořadatele