Rok 2020

Vážení čtenáři a kamarádi. Letos Nás čeká mnoho práce a do dalšího roku se vrháme plně namotivovaní. Náš tým má pro aktuální rok mnoho zajímavých změn. Letos se poprvé staneme oficiálním spolkem. Představíme nové projekty Škola Nás Baví, Kuchaříčka a Hledáme Svou Hvězdu.

Nový rok odstartován novou školní sbírkou. Důležité vybavení poputuje do Azylového Domu a veřejnosti!

1.1.2020
Do našeho nového projektu "Startovací Školní Balík" se zapojila například paní Jaroslava Richterová, které děkujeme. Paní Richterová darovala užitečné pomůcky. Pomoci Našemu projektu můžete i vy. Děkujeme
12:00 AM

Veřejnosti a přátelům představujeme nový projekt pod křídly organizace. Představujeme oblíbenou soutěž Kuchaříček.

2.2.2020
KUCHAŘÍČEK je akcí, kterou náš spolek pořádá v roce 2020 poprvé. Soutěž je určena dětem a mládeži, kteří zažívají obtížné životní situace. Je určena také pro děti z Dětských domovů, Fondů ohrožených dětí a Azylových domů. Touto soutěží chceme reagovat na potřeby dětí, mládeže a snažíme se rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti.

Zahájení projektu Kuchaříček

22.2.2020
V neděli 22.2.2020 se konalo v Dětském domově Chomutov zahájení nové soutěže Kuchaříček 2020. Pro děti byl připraven více jak 3 hodinový program, ve kterém měli děti za úkol vyzkoušet si, jak podobná soutěž může vypadat.
12:00 AM

Naše práce je nyní bohužel na nějakou chviličku omezena.
Nicméně věříme, že se brzy opět vrátíme a opět budeme navštěvovat naše kamarády

Atraktivní soutěže o překrásné ceny.

19.4.2020
V době karantény skrze problematiku Covid 19 nemá naše organizace žádné možnosti. Proto se náš tým rozhodl alespoň v rámci atraktivity vytvořit soutěže na dálku. Výtvory sjou následně elektronicky přeposíláni naší porotě, která pečlivě vybírá vítěze určité kategorie. Děkujeme vše za pomoc.
12:00 AM

Po 112 dnech nás čeká konečně akce.

16.06.2020
Za velmi přisných Covidových opatření jedeme za našemi kamarády. Letos čeká dětičky po 112 dnech talentová soutěž, která nasměruje finalisty na Měděnec, kde se brzy střetnou ve velkém finále.
12:00 AM

Přátelé z celé ČR přijali pozváni na DEN PARTNERŮ.

20.7. 2020
Krušné Hory Měděnec – Měděnec je překrásná obec v blízkosti Krušných hor, kterou navštívilo v červenci roku 2020 mnoho zajímavých hostů z celé České republiky. V Restauraci Fénix pod vedení pana Milana Pecha se poprvé za historii konal soukromý a dobročinný ples spolku Jedlička 2019. Setkání přátel a představení našich projektů přijmuly desítky hostů, kteří dorazili v hojném počtu.

Naši hosté večera dorazili v úžasné náladě. Hudební skupina Sortiment již několik let spolupracuje a realizuje se spolkem Jedlička Mikulášskou nadílku v Dětském Domově Chomutov. Skupina Sortiment provázela celý večer překrásným zpěvem celou akcí, na které se tak podílel Roman Dobrev, Víťa Koliandr, Terezka Kuželková a Martin Raindl.

12:00 AM

Děti ze zařízení Fond Ohrožených Dětí soutěžili v prvním ročníku soutěže Kuchaříček.

28. 7. 2020
Tohle byla jízda :-). Náš amatérský MasterChef si vedl velmi úspěšně a stal se tak nejoblíbenější soutěží. Děti čekalo několik předkol, kde museli pracovat v týmech ve studené kuchyni. Ti nejlepší se dostali do finále, kde je čekal úkol v podobě tvorby ovocného dortu.
12:00 AM

PROJEKT ŠKOLA NÁS BAVÍ (my jsme připraveni)

28. 8. 2020
Chceme poděkovat všem za spolupráci v projektu ŠKOLA NÁS BAVÍ Vám všem. Náš prvotní projekt zamíří do Azylového domu, Fondu Ohrožených Dětí, ale také je díky vám tento projekt otevřen i veřejnosti. Do neděle jsme tu stále pro vás a budeme velice rádi za každou darovanou školní potřebu nebo finanční pomoc v dokončení našeho projektu. Našim hlavním cílem je pomoci A SPOLEČNĚ TO DOKÁŽEME.

Konec prázdnin je tu!

4. 9. 2020
Konec prázdnin se tradičně konal v Dětském Domově a na Kovářské. Jako vždy čekalo naše kamarády mnoho aktivit, dobrého jídla a skvělé nálady.

Setkání na Kovářské.

21. 11. 2020
V tomto těžkém období se rozhodl náš tým vytvářet aktivity na dálku. Bohužel nám stále nefungují naše webové stránky, které pro Vás nově připravujeme a brzy Vás budeme informovat o jejich otevření. Rozhodně nás žádné opatření nezastaví a stále se řídíme motem Společně vše s láskou. Dálkově proběhla Talentová soutěž, která měla vzdálenou porotu, která hodnotila dětičky. Dnes se Náš tým vydal odevzdat veškeré dárky a už nyní se nemůžeme dočkat až se vše vrátí do normálních kolejích.
S přátelským pozdravem spolek Jedlička 2019 z.s.
12:00 AM
Letošní rok přinesl Jedličce mnoho změn, které přiřazujeme spíše k těm příjemným i když rok 2020 přinesl i mnoho negativních vlivů. Přes veškeré ty zápory musíme konstatovat, že naše motivace dále stoupá a my Vám touto formou chceme poděkovat.
Děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku Vám přejeme mnoho štěstí, osobních a pracovních úspěchů, mnoho zdraví a pevných nervů. Děkujeme za Vaše dary a veškerou pomoc. Jste úžasní.
Jen to dobré Vám do nového roku přejí členové organizace Pavel Schmieder, Julie Schmiederová, Martina Blahoutová Krutská , Tomáš Schmieder, Eva Primasová, Eva Šifaldová, Martina Segešová, Petra Čiripová