Rok 2022

Rok 2022 se konečně odlišuje od let předešlých. Opět můžeme navštěvovat naše malé kamarády, a to nám přináší pocit štěstí a radosti, že opět můžeme podniknout tu správnou cestu, která dopomáhá k úsměvu. Náš tým se tradičně řídí své osy a letošní rok přinese opět zajímavé volnočasové aktivity.

Bohužel jsme letošní rok trochu omezení financemi, které je velmi složité získat, a tak nám nezbývá nic jiného než se držet staré dobré koleje. Může za to krize, která poskytla každého. Letos je proto velice obtížné najít nové partnery nebo donátory, kteří by nám pomohli vytvářet nové aktivity. Musíme být proto skromní a hlavně vytrvalí.

I tak jsem přesvědčen, že se držíme správného konce provazu a jsem si jistý, že brzy budeme moci dopřát více zážitků všem, které navštěvujeme. Současným partnerům proto velice děkujeme, že nám i v tak těžké době pomáháte tvořit úsměvy.

Víte, kdo je Júlinka ?

Projekt Jedlička 2019 vznikl již před třinácti lety a hlavní zakladatelkou tohoto úžasného nápadu byla Júlie Schmiederová. Její hlavní prioritou bylo vytvořit přátelský a rodinný tým, který by o svůj volný čas navštěvoval sociální zařízení, za účelem tvorby volnočasových aktivit. Andílek Júlinka je maskotem organizace Jedlička 2019 z.s. a vyjadřuje „lásku, pochopení, motivaci, přátelství, odhodlání pomoci“ a vyzařuje podstatu celého projektu. Děkujeme

Na Chomutovsku se konalo předkolo Kuchaříčka.

25.2.2022
Naše první zastávka putuje co nejrychleji na Chomutovsko, kde nás všechny čeká první předkolo soutěže Kuchaříček, kde opět na nás čekají týmy, které se pokusí dostat až do samotného a pekelného finále.
January 01, 2021
12:00 AM

V březnu se tvořilo a tvořilo 🙂

22.3.2022
Pro naše dětičky byl přichystán volný den, ve kterém se děti rozhodli tvořit. Pro náš tým to není žádný problém a tak jsme se opět vydali do DD a do Krušných hor.
January 01, 2021
12:00 AM

Velikonoce 22 – tradičně na horách a na Chomutovsku

17.4.2022
Chomutovsko – Po dlouhé době se opět náš tým sešel. Naše zastávka je přitom předem jasná. Plno rozsářených úsměvů nás přivítalo na Kovářské, Azylovém domě a v Dětském domově.

Tradičně jako vždy přijala naše pozvání zpěvačka Hanka, která se opět postarala o hudební doprovod živé hudby a také Karaoke, které dětičky mají velice rádi. Po dlouhé době bylo také připraveno opékání špekáčků. O zdobení perníčků a velikonoční výzdoby se postarali Cukrárna Veha a Valerie Květinka Valentýnka. V Azylovém domě došlo pouze k venkovnímu předání Velikonočních balíčku skrze problematiku Covid-19. Děkujeme také Zuzance Žabčíkové za překrásné fotografie. Za finanční podporu na tuto akci děkujeme všem zúčastněným, kteří nám tímto velice pomáhají.

January 01, 2021
12:00 AM

Povedený Dětský den.

22.5.2022
Opět nás čekalo překrásné odpoledne, které se povedlo na jedničku. Dětičky si užili překrásného dne plného dárečků, soutěží a skvělé nálady.
January 01, 2021
12:00 AM

Tradiční opékání špekáčků :-).

19.7.2022
Kdo by se na podobnou akci netěšil? My tuhle volnou disciplínu v pojídání a opekání tradičních špekáčků prostě milujeme. Překrásná akce plná hudby, zpěvu, tance, legrace ale hlavně dobrých doslovo upečených buřtíků :-).
January 01, 2021
12:00 AM

Další kolo soutěže Kuchaříček.

15.8.2022
Vydatné počasí, skvělá nálada a obrovský kopec úžasných nápadů. Tak to všechno nás čekalo v dalším kole soutěže Kuchaříček.
January 01, 2021
12:00 AM

Na Kovářské Hledáme Svou Hvězdu.

29.8.2022
Další velmi oblíbená soutěž mezi přáteli je Hledáme Svou Hvězdu. Letos startuje v Krušných horách a nás čekalo opravdu hodně zajímavých vystoupení. Jako vždy nesmíme zapomenout poděkovat úžasné Hance, která vždy všechny soutěžící doprovází.
January 01, 2021
12:00 AM