Dárečky, živá hudba a opékání se konalo na Kovářské

3. června 2021

Dětský den – Spolek Jedlička se připravil po dlouhém čekání na tradiční setkání na Kovářské, za doprovodu zpěvačky Hanky, která se postarala o živou hudbu. Mezi další zastávky nás čekal Dětský domov a Azylový dům.

Kovářská 30.05. – Před námi je poslední květnová neděle, na kterou již netrpělivě čekají děti ze zařízení, pro které máme letos poprvé připraven program v podobě menšího dětského dnu, na který se těší nejen děti. Naše první zastávka se bude konat v Krušných horách.

Po dlouhé době nás čeká mnoho příprav. Tvorba balíčků, příprava špekáčků, na které se všichni těšíme a živá hudba, která se bude nést venkovním duchem. Naším velkým pomocníkem je opět Hanka, která naposledy navštívila Fond ohrožených dětí v roce 2019 skrze problematiku Covid 19.

Velké obavy se točily kolem počasí, které se táhlo celým týdnem v okolí Krušných hor. Poslední květnová neděle přinesla nádherné počasí, které nám dopomohlo dokončit naší slibovanou zastávku. Velkou radost nám udělali také místní občané, kteří si vychutnávali první venkovní živou hudbu.

Pro dětičky byl připraven klasický program v podobě Karaoke, živé hudby a opékání špekáčků. Pro všechny byly samozřejmě připraveny zajímavé dárkové balíčky.