Jedlička si letos opět nachystala Kuchaříčka, dětské dny, Talentovou Hvězdu a sbírku potřeb.

6. září 2022

Vážení čtenáři, chceme se Vám touto formou omluvit za menší neaktivitu na našich webových stránkách, ale věřte nám, že náš tým se více zaměřoval na přípravu volnočasových aktivit, kterých bylo nespočet a na naše stránky se tak nějak nedostával volný čas.

Rozhodně to však neznamená, že by naše organizace nevytvářela žádné aktivity a zapomněla na naše malé kamarády. Ba naopak, nás tento rok čekalo opět mnoho zajímavých akcí, o které se s vámi chceme podělit v tomto článku.

Celkově je tento rok pro nás velmi náročný. Celosvětová krize dopadla i na naše partnery a pro nás je velice obtížné sehnat nové dárce a zajistit tak možné finance pro přípravu dalších aktivit. Budeme velice rádi za jakoukoliv pomoc, o které se můžete dozvědět v článku JAK PODPOŘIT SPOLEK JEDLIČKA 2019 Z.S. a chceme poděkovat všem, kteří nám v tomto roce pomohli zajistit mnoho zajímavých akcí.

Od posledního příspěvku na webu Velikonoce 22 se tradičně konali na horách a na Chomutovsku Nás čekalo mnoho aktivit. Letos rozhodně nebylo zapomenuto na dětské dny, které se konali v červnu.

Červenec poté nabídl tradiční opékání špekáčků a dětičky měli volný program, ve kterém bylo přichystáno několik soutěživých aktivit a také kreslení.

Nejvíce se však naši přátelé těšili na další předkolo naší soutěže Hledáme Svou Hvězdu a Kuchaříček, ve kterém se děti opět střetli ve finálovém dne, kde se bojovalo o nejhezčí dort. Zatím poslední naší zastávkou byl Azylový dům, ve kterém byly předány školní pomůcky dětičkám, díky projektu ŠKOLA NÁS BAVÍ.