Top dárky pro letošní výherce

15. března 2023

Rok 2023 je tu! Náš tým plný úsměvů proto chystá novinky v tomto roce a přípravy na začínající se akce nesmějí v našem spolku chybět. Letos si naši kamarádi mohou vysoutěžit hodnotné ceny. Samozřejmě je u nás zvykem, že výhercem je každý, a tak se nikdo nemusí bát. Nicméně jsme se rozhodli letos obdarovat naše kamarády více. Ti nejlepší si odnesou zajímavé ceny.

Top dárky pro letošní výherce

Ti nejlepší si letos odnesou zajímavé ceny. Děkujeme všem kteří nás podporují!

Talentová soutěž, Hledáme Svou Hvězdu, volnočasové aktivity

Jako každý rok, tak i ten letošní přinese oblíbené soutěže mezi které patří talentová soutěž Hledáme Svou Hvězdu, Kuchaříček a celoroční volnočasové a zajímavé aktivity. Nesmějí chybět ani akce jako Velikonoce, Dětské dny, Mikulášská nadílka a Vánoce 2023.

Letos jako vždy nás podpoří také přátele jako například malířka Dana Stříbrská s Maruškou a mnoho přátel, kteří postupně budou zařízení navštěvovat společně s týmem Jedlička 2019 z.s.