Vánoce 2022. Náš tým se vydal do Klokánku, Azylového a dětského domova.

21. ledna 2023

Před uzávěrkou úspěšného roku 2022 máme pro naše přátelé poslední návštěvu, která zakončí naše působení již ve zmiňovaném roce 2022. Rok, který přinesl mnoho radosti, tance, zpěvu, dárečků, poznávání nových přátel a malých kamarádů, pro které je náš spolek Jedlička 2019 z.s stvořen. Věřte nám, že to byla jízda. Přitom stačí tak málo k tomu, abychom společně rozzářili společně několik očí.

Azylový dům, Dům ohrožených dětí a Dětský domov. Tři zařízení, které náš spolek navštěvuje již několik let patřil opět mezi naše tradiční zastávky na ústeckém kraji, za účelem podpory volnočasových aktivit. Je také důležité poděkovat všem, kteří nás neustále podporují v tak složité době, kterou prožívá celý svět. Bez našich přátel a všech darů kolem by naše nápady nemohli být realizovány.

Mikulášská nadílka a Vánoce 2022

Netradiční mikulášskou nadílku si mohli vůbec poprvé okusit děti na vlastní kůži ze zařízení Fond ohrožených dětí a dětského domova na Chomutovsku. Naší velkou prioritou bylo, aby samotné děti si okusili na vlastní kůži organizovat nadílku za podpory hudební skupiny Sortiment. Mikuláš s čerty a anděly se staly samotné děti, které nadělovali dárky a vytvářeli neuvěřitelnou atmosféru. Osm desítek dětí doprovázených personálem dětského domova si tak po osmé mohli vychutnat skvělou atmosféru živé hudby, tance, zpěvu a báječných dárků.

Naši poslední zastávkou je Azylový dům, ve kterém byly předány mikulášské balíčky a vánoční dárečky pro každého.