Děti se tradičně rozloučily s prázdninami

27. srpna 2021

Blíží se konec prázdnin a našim hlavním úkolem tohoto měsíce je navštívit naše přátelé v blízkosti Krušných hor. Naše tradiční setkání se nesmí obejít bez opékání špekáčků a předkola talentové soutěže Hledáme Svou Hvězdu 2022. 

Krušné hory 25.08.2021 – Vydařené počasí, skvělá nálada, překrásná cesta plná kochání se krajinou v blízkosti Krušných hor, mnoho krásných úsměvů a to nejceněnší, je den plný lásky a radosti. Takto bychom mohli shrnout jednou větou naše poslední prázdninové setkání, které se tradičně konalo na Kovářské. Desítka dětí se těšilo na tradiční opékání špekáčků, předkola talentové soutěže Hledáme Svou Hvězdu, skvělých cen a skvělé nálady. 

Pro naše malé přátelé bylo připraveno 22 školních balíčků. Letos se do školní sbírky zapojila také Maruška Tomsová a Petr Holeček ze Března u Chomutova. Velice si vážíme každé pomoci, díky kterém se můžeme společně o sběr pomůcek postarat. 

Přečtěte si také

Letos si výherci odnesou zajímavé ceny.

Letos si výherci odnesou zajímavé ceny.

Rok 2023 je tu! Náš tým plný úsměvů proto chystá novinky v tomto roce a přípravy na začínající se akce nesmějí v našem spolku chybět. Letos si naši...