Překrásné zdobení a tvorba podzimních obrázků

30. listopadu 2021

Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc “ Na Horách“ – Listopadové počasí hraje našemu týmu do karet a naší pravidelnou návštěvou je opět zařízení v blízkosti krušných hor. Naše tématika byla přitom předem jasná! Dnes se bude tvořit a sebou vezeme i naše pomocníky, bez kterých by to nešlo.

Výtvarná činnost posiluje vizuální centra mozku, uvolňuje mysl, hladí duši, osvobozuje od času a je to úžasná relaxace. Tahle tvůrčí činnost mne provází celým životem. Od roku 2006 se s vámi o ni ráda dělím, kdy v rámci relaxačních činností pořádám výtvarné kurzy pro jednotlivce i skupiny.

Pro šikovné dětičky byl připraven program v podobě malování pravou mozkovou hemisférou a malování podzimní tématiky „DRÁČCI VE VĚTRU“. Pro dětičky byly také připraveny speciální zdobící sety a formičky na pečení pro Vánoční přípravy. Nesmíme zapomenout ani na ovoce, které nesmí chybět.

Naše pozvání přijala naše dlouholetá kamarádka Dana Stříbrská, která jako vždy připravila pro všechny dětičky překrásný program. Děkujeme!

Kladu důraz na individuální přístup, tak aby si každý klient odnesl přesně to, co potřebuje. Od roku 2017 společně se zapsaným spolkem Jedlička 2019 z.s. navštěvujeme zařízení, kde učíme dětičky malovat. Našim hlavním cílem je právě u dětiček vytvářet relaxační volnočasové aktivity skrze malování. Dětičky nejvíce baví malování.

– Dana Stříbrská